Reproduktory Klein – novinka od Fischer & Fischer

Reproduktory Klein - novinka od Fischer & Fischer

Značka Fischer & Fischer známa hlavne tým, že vyrába reproduktory z kameňa, konkrétne z 500 miliónov rokov starej bridlice, predstavila nedávno horúcu novinku. Najmenšie a najlacnejšie ragálové reproduktory s príznačným názvom Klein.

Svoju Česko-Slovenskú premiéru už majú za sebou vďaka účinkovaniu na výstave Audio Video Show Praha. Právom sa stali a sú označované prekvapením nie len tejto výstavy. Čoskoro ich budeme mať k dispozícii aj my a tak si ich budete môcť vypočuť u našich autorizovaných predajcov. Klein je malý dvojpásmový regálový reproduktor vyrobený ako inak z bridlice. Stredobasový 100 mm menič s extrémne vysokým zdvihom má papierovú membránu a vysokotónový je hodvábna kalota s priemerom 22 mm. Keďže ozvučnica Klein-ov je skutočne malá a bolo nutné zachovať high-endovú kvalitu vyberaných súčiastok, ktoré prirodzene nie sú najmenšie, výhybka je externá. To je okrem iného aj kúzlo týchto regáloviek. Výhybka tak môže používať vlastnú tienenú konštrukciu, ktorá minimalizuje fyzikálne vplyvy spôsobené okolím a súčasne stredobasový menič môže využívať celý objem. Na výslednom zvuku je to poznať. K reproduktorom bude možné si v prípade potreby objednať aj originálny stojan alebo kryciu mriežku.

Na záver pre ilustráciu uvádzame niekoľko technických parametrov. Aj keď, technické parametre vám v tomto prípade môžu len naznačiť to, čo v skutočnosti zažijete pri priamom kontakte s týmito „bedničkami“. Presný, vyvážený a odvážne veľký prejav. Reproduktory Klein sú proste skvelá voľba.

Technické parametre:

  • Frekvenčná odozva (+/- 3dB): 60 – 30 000 Hz !
  • Impedancia: 4 ohmov
  • Maximálny akustický tlak: 105 dB
  • Rozmery (výška x šírka x hĺbka): 200 mm x 130 mm x 200 mm
  • Hmotnosť: 7,1 kg

Pre viac info navštívte stránky našich autorizovaných predajcov alebo stránky výrobcu.