teac

Po celom svete je meno TEAC synonymom pre vysoko kvalitné, vysoko výkonné zariadenia spotrebnej elektroniky. Nie je to nič prekvapujúce, keď si uvedomíte, že TEAC je lídrom v tomto odvetví od jeho prvých kotúčových magnetofónov.

TEAC bol založený v vroku 1953, v období, keď slovné spojenie HiFi nebolo príliž známym pojmom. V tomto roku bol spoločnosťou TEAC vyvinutý trojmotorový prototyp cievkového magnetofónu. V nasledovných rokoch sa z prototypu stal prvý cievkový magnetofón na svete s automatickým reverzným mechanizmom. Tento produkt odštartoval éru HiFi. 

Dnes audio sekcia TEAC vyrába celú škálu produktov od bežných jednoduchých zariadení spotrebnej audio elektroniky pre každodenné použitie ako aj vysoko kvalitné produkty pre audio a video aplikácie, vrátane najmodernejších trendov ako je prehrávanie streamovaného audia cez bezdrôtové siete a prehrávanie zvukových súborov vo vysokom rozlíšení z PC v najvyššej kvalite za prístupné ceny.

TEAC je jeden z ostatných výrobcov, ktorí vyrábajú klasické hifi komponenty, avšak s výbavou zodpovedajúcou dnešnej dobe. Záznam aj na CD a USB kľúče a pod.

Pre mnoho nadšencov je značka TEAC je symbolom hrdosti. TEAC produkty v spotrebiteľských testoch pravidelne získavajú ocenenia a vysoké hodnotenia. 

Webová stránka európskeho zastúpenia TEAC tu 

Základné informácie o produktoch TEAC v e-shope tu

NT503
TN570
© 2011- 2016 IBD Slovakia, s.r.o.